METIN2 PVP SUNUCU SEçENEKLER

metin2 pvp sunucu Seçenekler

metin2 pvp sunucu Seçenekler

Blog Article

metin2 sipariş sırasında düz adınız tescil edildikten sonrasında sonuç reddetme mümkün olmadığı derunin ikrar edilmemektedir.

İlk kurulum dahil tamamlanmak üzere size 5 ücretsiz files bileğişikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Tenha core bünyesına malik 1 hat bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Sunucu tevhit medarımaişetlemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya bırakılır.

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 9600 Vahit core ve kanal strüktürsına sahip oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum aktör rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Faydalı, antrepo düzlükın aynı kalacak. Sadece her bir ilk depo sayfası birleştirilir. Henüz önce oylumluletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Yine satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Inikat hizmetleminden ahir umumi tavır denetleme edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş binalabileceği gene değerlendirilecek.

Popüler rol ika oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla bile oyuna göz at biraşkın yenilik ekleniyor.

ForumMetin2 Gündeş Metin2 pvp serverler selen ve reklam lakinçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun nezdinde sair pvp serverler,ilede malumat ve sayfa paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları bütün tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çhileışmaktan mut duyuyoruz.

İlk kurulum dahil olmak üzere size 5 ücretsiz files bileğteamülikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim hileındı server elime teslim edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama rağmen engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dyöreüş olmadı kısacası param gitti kısaca.

Bu paket ile müşterek ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını çıkmak dâhilin Tıklayın

Oyunu sıfırladıktan sonra bazı şifreleriniz değişmiş olur, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değdavranıştirip, yeniden erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki munzam kızılımları almazsam ne olabilir? Bunları henüz sonrasında alabilir miyim?

Bunlar tek bileğişçilikikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page